Truhlářství Rehberger
Originální řešení na míru

Vestavěné skříně

Chcete využít každý kousek místa a zajistit si dostatek úložných prostorů? Vyměňte kusový nábytek za vestavěné skříně. Díky nim ušetříte a zároveň získáte spoustu místa, které bude sloužit jako úložiště pro vaše věci od oblečení až po různé předměty. A kromě praktické stránky věci vám zajistí i moderní design, který interiér oživí a zpříjemní.

Vestavěné skříně na míru vám přinesou produkty z kvalitních materiálů a v různém provedení. Nejen posuvné či otevírací dveře jsou součástí výběru, ale také použití jednoduchého či celoobvodového kování. Výplň může být celodřevěná nebo v kombinaci se sklem, zrcadly atd. Jak bude finální verze vypadat, se samozřejmě dozvíte předem díky grafickému návrhu, do kterého budete mít co hovořit a celkové kalkulaci. K vybavení patří také na vaše přání nejen dostatek polic, ale také závěsný a drátěný systém, zásuvky, věšáky, držáky či dokonce výsuvný botník. Už žádné zakopávání o zbytečné kusy nábytku a neuložené věci.

690 940 943 963 964 1229

Rodinná firma s tradicí

Plánujete, jak si vybavíte domácnost nebo třeba vlastní penzion? Chcete nábytek, který bude vašim představám 100% odpovídat?
Vaše představy jsou u nás předem splněné!